FORTAS – už tai, kas tikra!

Jau daugiau nei 25 metus restoranas svečiams siūlo pasaulyje itin mylimus patiekalus, kuriuos saugo ir savo restoranuose. FORTAS nuolat pristato skirtingų šalių virtuvių dienas: čekų, italų, belgų, ispanų, vokiečių ir kitų. Tiek darbo dienomis, tiek savaitgalių rytais čia galima pasimėgauti įvairių šalių ryto maisto kultūrą reprezentuojančiais pusryčiais: nuo tradicinių iki itin šiuolaikiškų patiekalų.


 

“Mūsų virėjai vertina natūralų, klasikinį maisto produktų skonį, todėl kategoriškai pasisakome prieš sintetinių pakaitalų ar jų mišinių, skonio stipriklių, maisto dažiklių ir genetiškai modifikuotų produktų naudojimą. Gerbiame Jus ir norime, kad kaskart mėgautumėtės aukščiausios kokybės maistu, tad renkamės tik šviežias ir daugiausia lietuviškas žaliavas. Nepritariame centralizuotos virtuvės koncepcijai, todėl visus patiekalus gaminame Jums užsakius. Nuoširdžiai siekiame, kad mūsų restoranas taptų kokybiškos ir jaukios Jūsų kasdienybės dalimi.”

Arūnas Stoškus, restoranų FORTAS vyriausias virėjas


 

Jau daugiau nei 25 metus!

1996 metais Algirdo gatvėje įkūrėme pirmąjį restoraną FORTAS, kai restoranų kultūra Lietuvoje dar tik pamažu kūrėsi. Daugiau nei 25 metai improvizacijų ir bandymų leido išgryninti firminius patiekalų skonius ir atrinkti geriausius gėrimus, kurių sugrįžta mūsų svečiai. „FORTAS – už tai, kas tikra!” – ši vertybė yra mūsų sėkmės garantas.


 

Krepšelyje nėra produktų.